Jdi na obsah Jdi na menu
 

Desítka

V rubrice nazvané  "Desítka" bychom rádi dali prostor k vyjádření se lidem, kteří jsou činní v naší domácí undergroundové scéně a s nadšením pro ní pracují, ať už v jakékoliv podobě.

To znamená, že by zde měli být oslovováni  lidé,kteří jsou provozovatelé nejrůznějších  E-zinů, kteří nejčastěji  stojí na druhé straně barikády a otázky většinou pokládají a o nichž se třeba ví pramálo, ale jejichž práci bychom zde rádi vyzdvihli a zviditelnili. (Samozřejmě pokud budou mít zájem především oni sami)

Dále bychom touto rubrikou chtěli oslovit lidi, kteří jsou provozovateli různých hudebních klubů  nebo organizátory hudebních akcí, kde se (nejen) undergroundová muzika provozuje.

Mnohdy jde o  nadšence, kteří občas musí sáhnout do vlastní kapsy aby kupříkladu mohli realizovat vystoupení kapel, u kterých se dá předpokládat, že na posluchačské návštěvě takových souborů, se nedá rozhodně nic "vytřískat".

A v neposlední řadě zde samozřejmě dostanou příležitost k odpovědím lidé z kapel,jenž stejně jako mi brázdí vody domácího undergroundu, ať už jsou teprve třeba na pomyslné startovní čáře a své jméno si teprve zvolna budují  nebo se naopak jedná o soubory lety zavedené.

 

Název této rubriky jsem zvolil jednoduše "DESÍTKA" neboť každý potenciálně zpovídaný člověk dostane přesně deset otázek a bude záležet jen na něm, jak si s jednotlivými tématy poradí.

Nejsem žádný renomovaný žurnalista, proto nečekejte otázky typu Václava Moravce:-)

Doufám, že bude převažovat humor a i potenciální vážnější témata budou brána s lehkým nadhledem.

Rád bych aby se nové rozhovory publikovaly v časovém sledu cca jednou za měsíc, protože je nutné si uvědomit, že nejsme klasický E-zin, máme dost práce a i případně oslovení  mají své povinnosti a volného času jim příliš nezbývá, proto bych Vás rád poprosil o jistou míru tolerance, pokud se například realizace plánovaného rozhovoru protáhne.

Díky za pochopení a doufáme, že Vám touto rubrikou zpestříme nadcházející podzimní počasí

W.

 

 

 

 

 

 

Příspěvky

(10x10)

Prvním osloveným se stal náš dlouholetý přítel, novinář a muzikant Václav Votruba.

 
27. 10. 2017 | Rubrika: Desítka
 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 2869
Měsíc: 191
Den: 6